Пристрій коробки передач фольксваген транспортер т2

  1. Фольксваген Транспортер Т2 ремонт і обслуговування своїми руками VW Transporter T2 (22)
  2. Фольксваген КПП - цікава поломка!

Наши партнеры ArtmMisto

Позначення коробок передач типу 02T які встановлювалися на автомобілі VAG:
EDB, EDY, EDZ, EJX, EJY, EJZ, ELR, EXU, EXV, EYW, EYX, EYY, FCG, FCT, FCU, FCV, FCW, FCX, FCY, FDL, FDM, FDN, FDV, FDX, FET, FGN, FGR, FHE, FLU, FLW, FMX, FMY, FNJ, FNT, FPU, FPV, FQD, FQE, FQK, FQT, FRA, FSP, FTD, FUA, FVS, FVT, FVU, FVV, FXB, FXP, FXU, FYH, FYK, GAH, GAR, GBZ, GCD, GDG, GDH, GDJ, GDK, GDL, GDM, GDN, GDP, GDQ, GDR, GEF, GEG, GEH, GEJ, GEK, GEL, GEM, GEN, GEP, GEQ, GER, GES, GET, GEU, GEV, GEW, GEX, GEY, GKJ, GKK, GKL, GKM, GKN, GKP, GKQ, GKR, GKS, GKT, GKU, GKV, GKW, GKX, GKZ, GLW, GNA, GNB, GNP, GPL, GRP, GRQ, GRR, GRS, GRT, GRU, GRV, GRW, GRX, GRY, GRZ, GSA, GSB, GSC, GSD, GSE, GSF, GSG, GSH, GSJ, GSK, GSL, GSM, GZK, HCS, HDK, HDT, HFL, HGF, HQC, HSG, HUY, HXL, HZE, HZK, HZL, HZM, JFM, JFQ, JFY, JFZ, JGC, JGE, JGF, JGG, JGH, JGJ, JGK, JGL, JGM, JGN, JGP, JGQ, JGR, JGS, JGT, JGU, JGV, JGW, JGX, JGZ, JHE, JHF, JHG, JHH, JHJ, JHK, JHL, JHM, JHN, JHP, JHQ, JHR, JHS, JJL, JNW, JPU, JQM, JUR, JUS, KBW, KBX, KBY, KRJ, LGQ, LMG, LMQ, LNC, LND, LNE, LNJ, LNR, LNS, LUC, LUD, LUE, LUF, LUG, LUH, LUJ, LUK, LUL, LUM, LUN, LUP, LUQ, LUR, LUS, LUU, LUV, LUW, LUX, LUY, LUZ, LVA, LVB, LVC, LVD, LVE, LVF, LVG, LVH, LVJ, LVK, LVL, LVM, LXL, LZF, MAB, MAH, MFX, MGZ, MHX, MKG, MKN, MSK, NCS, NJS, NJV, NLC, NMR, NMS, NPW, NVS, NYZ, PCD, PEA, PED, PEL, PNL, PNM, PNZ, PRR, PRS, PVP, QAA, QEG, QEH, QEJ, QEK, QEL, QJW, QNC, QNL, QNM, QNP, QVG, RMM, RZC, SCJ, SCK, SCL, SCM, SCN, SCP, SCQ.

Механічна коробка передач 02T (rus.) Пристрій і принцип дії. Посібник по програмі самоосвіти. Пристрій коробки передач, Перемикання передач, Технічне обслуговування, Датчики, 6-ступеневу виконання.

Механічні коробки передач (rus.) Технічне керівництво Skoda. Навчання фахівців станцій техобслуговування. Розглянуто механічні коробки передач: 02K, 02J, 02T.

5-ступінчаста механічна коробка передач 02T і 002 (rus.) Пристрій і принцип дії. Посібник по програмі самоосвіти. механічні вузли коробки передач, механізм перемикання передач, технічне обслуговування, датчики.

Skoda Fabia II 2006->: Коробка передач 02T (rus.) Пятуступенчатая коробка передач 02T (буквeннoe oбoзнaчeніe: JHN JUS JHQ JHL JQM): зняття і установкa кoрoбкі пeрeдaч, сцeплeніe, механізм перемикання передач, рaзбoркa і cбoркa кoрoбкі пeрeдaч, Рeмoнт кaртeрa кoрoбкі пeрeдaч і кaртeрa cцeплeнія, рaзбoркa і cбoркa діффeрeнціaлa.

Якщо ви не знайшли інформацію по своєму автомобілю - подивіться її на автомобілі побудовані на платформі вашого авто.
З великою часткою ймовірності інформація по ремонту та обслуговуванню підійде і для Вашого авто.

джерело: vwts.ru

ru

Фольксваген Транспортер моделі Т 2 випуски з року по рік. Він приводиться від колінчастого вала через косозубой передачу і обертається в два рази повільніше щодо колінчастого вала.

Керівництва → Volkswagen → Transporter (Фольксваген Транспортер). Пристрій і робота коробки передач. Передача потужності на провідний вал головної передачі здійснюється через два валу з зубчастими колесами.

50 оголошень про продаж Volkswagen T 2 (Transporter) з механічною / ручною коробкою передач. Оголошення Фольксваген Т4 (Транспортер) вантаж.

Оголошення Фольксваген Т4 (Транспортер) вантаж

У цій коробки вибивало другу. Коли правил стопор, то так само розібрав. Провідна і епіциклічних шестерні головної передачі циліндричні. Їх можна замінювати після зняття головки циліндрів.

Фольксваген Транспортер Т2 ремонт і обслуговування своїми руками VW Transporter T2 (22)

Кулиса в Течіках це біда ... вона довга, много разних елементів відповідають за нормальне включення передач ... І як за часту буває після ремонту у некор маcтеров залишаються запчаті, мовляв вони там так для підтримки штанів, а в підсумку, коли машина потрапляє в нормальні руки, виходить що все дуже сумно.

У даній статті опишу як я Ченільо кулісу, так як у мене перемикання передач перетворилося в борошно .. Наведу наочну схему механізму перемикання передач, а зокрема передню частину .. Ця «коробочка» де є як би сказати дві напрямні - вони якщо мене пам'ять не підводити алюмінієві або з якогось іншого сплаву. Використовуються для направлення речага при включенні R-1 і передач. При їх відсутності дуже складно потрапити в потрібну передачу. Так ось вони у мене були на половину стерті і з цього було дуже складно включити передачу.

Так ось вони у мене були на половину стерті і з цього було дуже складно включити передачу

Я їх аргоном наварив і підігнав під потрібний розмір .. Не знаю чому але він у мене був за короткий і з цього він вивалювався і штопор важіль. Довелося здолати новий поршенёк тільки на мм точно не пам'ятаю довше .. Наведу схему механізму задньої частини .. Тут справа йде набагато простіше. Скрізь де куліса має тертя потрібно повичіщать ГРАЗ і гарненько помазати.

Цей пильовик у мене зовсім розклеївся і все засмічено ГРАЗ, що зделать включення передач дуже важким. Добре було б його замінити ну і всі інші пильовики на кулісі - але я їх ніде не шукав. Просто все гарненько повичещал, перемазаний. Доводиться це робити часто, так як пильовики на кулісі зовсім некудишний. Треба буде їх пошукати. Після таких нескладних процедур передачі включаються дуже легко і приємно. Удачі в ремонті ... сподіваюся дана інфа Вам допоможе ....

Фольксваген КПП - цікава поломка!



джерело: lpsite.ru

Главное меню
Реклама

Архив новостей
ArtmMisto
Наши партнеры ArtmMisto. Игроки могут начать свое азартное приключение на сайте "Buddy.Bet", который только что открылся для всех ценителей азарта.

Реклама

© 2013 mexpola.h1a25414f