Баскетболісти ХПІ - золоті призери студентської баскетбольної ліги 3 × 3

Наши партнеры ArtmMisto

Баскетбольна команда Національного технічного університету «ХПІ» «Політехнік-1» стала переможцем студентської баскетбольної ліги 3 × 3 серед чоловічих команд. У фіналі чемпіонату політехніки обіграли команду СумДУ (м.Суми) з рахунком 19:16 і посіли перше місце.

Суми) з рахунком 19:16 і посіли перше місце

До складу команди «Політехнік-1» увійшли студенти 3-го курсу факультету соціально-гуманітарних технологій Віктор Колотилов і Борис Павленко (група СГТ-44), студент 3-го курсу факультету інтегрованих технологій і хімічної техніки Євген Савченко (ІТ-54а) і студент 3-го курсу факультету бізнесу і фінансів Герман Биканов (БФ-24б).

За крок від п'єдесталу, посівши четверте місце, зупинилася команда «Політехнік-2» (Дмитро Золотарьов (СГТ-41), Андрій Федрунов (СГТ-46), Михайло Шарко (СГТ-43), Альдіміро Реал).

Змагання проводилися 20 травня в Національному медичному університеті ім. О. Богомольця (м.Київ). У фінальному етапі студентської ліги приймали участь гравці з Харківської, Сумської, Одеської, Львівської, Вінницької, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Полтавської областей та м.Києва. Всього в змаганнях взяли участь 12 чоловічих і 11 жіночих команд.