«Дайте мені такий Китай - я куплю!»: Експерта підкорив «клон» Range Rover Sport - Zotye T700

Наши партнеры ArtmMisto

Обзорщік показав китайський кросовер Zotye T700 і зізнався, що хотів би придбати собі таку машину. Однак, на жаль, цей автомобіль доступний тільки на домашньому ринку.

Однак, на жаль, цей автомобіль доступний тільки на домашньому ринку

Дизайн Zotye T700 був скопійований з Range Rover Sport, причому «китайцеві» цілком успішно вдається виглядати, як преміальний автомобіль, вважає автор YouTube-каналу Clickoncar.

Автомобіль може похвалитися світлодіодними фарами, дверима з підсвічуванням і автодоводчиком, багажником з електроприводом і безліччю сучасних опцій. Правда, кермо регулюється тільки по висоті, а по вильоту - немає.

Проте китайський автопром «видають» трохи криві зазори, тобто Zotye не завадило б підтягнути якість збірки. Кросовер отримав «фейковий» роздвоєні патрубки вихлопної системи. Також у автомобіля трохи деренчать двері, поскрипують підлокітники і бовтаються важелі на кермі.

Під капотом розмістився 2,0-літровий турбомотор, здатний розвивати 220 кінських сил при 350 Нм крутного моменту. У парі з двигуном може працювати як 5-ступінчаста "механіка", так і 6-діапазонна роботизована трансмісія. Примітно, що виробник вирішив практично повністю закрити підкапотний простір пластиком. Під капотом розмістився 2,0-літровий турбомотор, здатний розвивати 220 кінських сил при 350 Нм крутного моменту

Проте головною перевагою китайського «клона» Range Rover Sport, на яке компанія робила ставку, це ціна. У перерахунку на рублі вартість такого автомобіля в Китаї становить близько 1 300 000. На думку блогера, для своєї вартості T700 - це дуже непогана машина. «Дайте мені такий Китай - я куплю!», - захоплено відзначив експерт.


Яна Васильєва

Главное меню
Реклама

Архив новостей
ArtmMisto
Наши партнеры ArtmMisto. Игроки могут начать свое азартное приключение на сайте "Buddy.Bet", который только что открылся для всех ценителей азарта.

Реклама

© 2013 mexpola.h1a25414f